גאגא

people.dancers.

הצטרפו וקחו חלק בסרט הדוקומנטרי "Mr. Gaga" על אוהד נהרין

הצטרפו וקחו חלק בסרט הדוקומנטרי "Mr. Gaga" על אוהד נהרין – ועזרו לאחים הימן לסיים את הסרט!

אנו שמחים לבשר לכם שאחרי שבע שנים של צילום אינטנסיבי, היוצרים הדוקומנטריים הישראלים – תומר וברק הימן – משיקים בשנה הבאה את סרטם "Mr. Gaga" – סרט דוקומנטרי על אוהד נהרין, להקת המחול בת-שבע ושפת התנועה "גאגא".

לאחר שעקבו אחרי אוהד נהרין והלהקה ברחבי העולם, ואספו חומרי ארכיון נדירים המתעדים למעלה מ-30 שנות עבודתו היצירתית, זקוקים האחים הימן עכשיו לעזרה על מנת לסיים את הסרט - ולשם כך משיקים קמפיין קיקסטרטר (Kickstarter)!


איך קיקסטרטר עובד?

קיקסטרטר הוא מקום מפגש של אמנים, יוצרים והקהלים שלהם. אנשים עוזרים ליצירות שהם אוהבים להגיע לכדי סיום, ובתמורה מקבלים תגמול בעל ערך. בסרטים, התגמול המקובל ביותר הוא גירסה מיוחדת של DVD הכולל חומרים נדירים.

בנוסף, קמפיין הקיקסטרטר של "Mr. Gaga" מציע תגמולים מרגשים נוספים, כגון תלושי שי ליצירות אמנות של צלם הבית של להקת בת-שבע – גדי דגון, כולל מפגש צילום פרטי עם גדי, ארבעה שיעורי גאגא ללא תמורה, קרדיט אישי ברשימת הקרדיטים של הסרט, הזמנות להקרנות ולאירועים מיוחדים, הקרנות פרטיות של הסרט בשילוב שיחה עם יוצרי הסרט לאחר מכן, כרטיסי הזמנה לפרמיירה העולמית והישראלית של הסרט, השתתפות בחזרה של אוהד נהרין עם רקדני להקת בת-שבע, סרטים קודמים של האחים הימן, שיעור גאגא פרטי עם אוהד נהרין, כרטיסי כניסה לאירועי הגאלה של להקת בת-שבע, פוסטרים וחומרי ארכיון נדירים של עבודתו של אוהד נהרין ועוד שלל הפתעות מרגשות וחד פעמיות!

מה עוד חשוב לדעת?

קמפיין קיקסטרטר הוא עסקה של הכל-או-לא-כלום. אם האחים הימן אינם משיגים את יעדם, הם לא מקבלים אף אחת מהתרומות שלכם. אז, בבקשה – עזרו להפיץ את הבשורה, אם אתם רוצים לסייע להם לסיים את הסרט הדוקומנטרי על אוהד נהרין!

עשו לייק (אהבתי), שיתוף, ועקוב אחרי לטריילר של הקמפיין.

במהלך הקמפיין, סרטי האחים הימן יעלו חומרים ייחודיים מתוך הסרט לעמוד הפייסבוק שלהם, לטוויטר ולאתר, כולל חומרים נדירים מתוך כיתות Gaga ברחבי העולם!

"אנחנו מאד שמחים וגאים שנפלה בידינו הזכות לעשות את הסרט המיוחד הזה שמקיף למעלה מ-30 שנות יצירה ופעילות של אוהד נהרין ואשר יעניק לצופים רבים ברחבי העולם את ההזדמנות להבין לחוות ולהרגיש מקרוב את העצמה והייחוד של שפת הגאגא. כעת, אנחנו זקוקים לעזרתכם על מנת לעשות את הסרט הכי טוב שאפשר ומודים לכם מקרב לב."

שלכם –
תומר הימן – במאי הסרט
ברק הימן – מפיק הסרט

* * *

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ב-

www.gagapeople.com

גאגא | ת.ד 273 כפר-ויתקין מיקוד 40200 | טל: 052-8828515 | פקס: 077-7041620 | info@gagapeople.com

.