גאגא

people.dancers.

עדכונים מיוחדים

החל מחודש ינואר 2017 – מרכז סוזן דלל נכנס לתקופת שיפוצים שמשכה מוערך בכשנה וחצי. עקב השיפוצים שניים מהסטודיואים הפכו לא שמישים: סטודיו A וסטודיו דליה. כל שיעורי הגאגא מתקיימים בסטודיו סוזי ואנו חולקים את הסטודיו עם להקת בת- שבע. לפיכך- עקב אילוצי סטודיו ייתכנו שינויים בלו"ז היכולים לבוא לידי ביטוי גם בביטולי שיעורים. אנא הקפידו להתעדכן דרך האתר והדיוור החודשי מאיתנו לקראת תחילת כל חודש. במידה ויחולו שינויים נוספים במהלך החודש הם יעודכנו באתר ויישלחו מיילים נוספים. תודה על ההבנה!

עדכונים מיוחדים עקב אילוצי סטודיו פברואר 2017:
* בתאריך 23/02 יתקיים שיעור ערב בשעה 20:15 בלבד (השיעור של 19:00 לא יתקיים)
* שיעור הבוקר ביום שישי , 17/02 בתפוסה מלאה!
להשארת פרטים לרשימת ההמתנה- רעות/תום- info@gagapeople.com
השתתפות ללא הרשמה מראש תתאפשר על בסיס מקום פנוי בלבד!

גאגא, שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין

גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות, היעילות ולהעיר את החושים והדמיון. גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. העבודה משכללת את התנועה האינסטינקטיבית ומחברת את החלטות התנועה המודעת. גאגא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ועם אחרים.

"אנו חוקרים תנועה רב ממדית, אנו נהנים מתחושת הבעירה בשרירים, אנו זמינים לפעולה. אנו מודעים לחומרים שמהם אנו עשויים, אנו מודעים לכוח המתפרץ שבנו, ולעתים אנו עושים בו שימוש. אנו יכולים לשנות את הרגלי התנועה שלנו. אנו יכולים להיות רגועים ודרוכים בו-בזמן. אנחנו זמינים…" אוהד נהרין

.