גאגא

people.dancers.

שקופיות

עדכונים מיוחדים

סוזן דלל נובמבר 2018- שיעורי שישי בוקר בהרשמה מראש: 2/11, 23/11, 30/11. להרשמה:[email protected] ההרשמה בחיוב המנוי. יש ליידע 24 שעות לפני השיעור על אי הגעה על מנת שהמנוי לא יחוייב. מספר המקומות מוגבל. אנא הרשמו בהקדם.

השיעור ביום שישי, 30/11 עם סער הררי- יצולם לצרכי פרסום ויחסי ציבור. השיעור בהרשמה מראש ובחתימה על טפסי הסכמה ושימוש בצילומים. השתתפות מגיל 18 ומעלה. להלן קישור לטופס.

למידע בנוגע לתכנית להכשרת מורים לגאגא : [email protected]

התכנית מיועדת לרקדנים מקצועיים בלבד.

גאגא, מחקר תנועתי של אוהד נהרין

גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות, היעילות ולהעיר את החושים והדמיון. גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. העבודה משכללת את התנועה האינסטינקטיבית ומחברת את החלטות התנועה המודעת. גאגא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ועם אחרים.

"אנו חוקרים תנועה רב ממדית, אנו נהנים מתחושת הבעירה בשרירים, אנו זמינים לפעולה. אנו מודעים לחומרים שמהם אנו עשויים, אנו מודעים לכוח המתפרץ שבנו, ולעתים אנו עושים בו שימוש. אנו יכולים לשנות את הרגלי התנועה שלנו. אנו יכולים להיות רגועים ודרוכים בו-בזמן. אנחנו זמינים…" אוהד נהרין

צילום: גדי דגון

חדשות


.