גאגא

people.dancers.

שקופיות

עדכונים מיוחדים

החל מחודש ינואר 2017 – מרכז סוזן דלל נכנס לתקופת שיפוצים שמשכה מוערך בכשנה וחצי. עקב אילוצי סטודיו ייתכנו שינויים בלו"ז היכולים לבוא לידי ביטוי גם בביטולי שיעורים. אנא הקפידו להתעדכן דרך האתר והדיוור החודשי מאיתנו לקראת תחילת כל חודש. במידה ויחולו שינויים נוספים במהלך החודש הם יעודכנו באתר ויישלחו מיילים נוספים. תודה על ההבנה!

עדכונים מיוחדים עקב אילוצי סטודיו במרכז סוזן דלל:
* תיערך הרשמה מראש לשיעורי הבוקר שיתקיימו בימי שישי במרכז סוזן דלל בתאריכים:  24/3, 31/3.
לתשומת לבכם! ההרשמה מראש בחיוב המנוי. במקרה של ביטול עד 24 שעות לפני- המנוי לא יחוייב.
מספר המקומות מוגבל, אנא הבטיחו מקומכם והרשמו בהקדם.


גאגא, שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין

גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות, היעילות ולהעיר את החושים והדמיון. גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. העבודה משכללת את התנועה האינסטינקטיבית ומחברת את החלטות התנועה המודעת. גאגא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ועם אחרים.

"אנו חוקרים תנועה רב ממדית, אנו נהנים מתחושת הבעירה בשרירים, אנו זמינים לפעולה. אנו מודעים לחומרים שמהם אנו עשויים, אנו מודעים לכוח המתפרץ שבנו, ולעתים אנו עושים בו שימוש. אנו יכולים לשנות את הרגלי התנועה שלנו. אנו יכולים להיות רגועים ודרוכים בו-בזמן. אנחנו זמינים…" אוהד נהרין

חדשות

 • מעבר לשעון קיץ!!

  אנשי גאגא יקרים, להזכירכם- בלילה שבין חמישי 23/3 לבין שישי 24/3 חל מעבר לשעון קיץ!!


  המשך קריאה...
 • גאגא ויוגה – סדנת יום בתל אביב- 25 במרץ 2017

  הנכם מוזמנים לסדנת יום של גאגא ויוגה- ביום שבת 25 במרץ בסטודיו סוזי במרכז סוזן דלל. הזדמנות לטעימה מהסדנה המורחבת שתתקיים בקיץ בפארוס, יוון. בהנחיית אהד פישוף- גאגא ואובי ליפשיץ- יוגה.


  המשך קריאה...
 • גאגא במדבר – אפריל 2017

  הצטרפו אלינו לסדנה מרוכזת של שלושה ימים באחד המקומות היפים בארץ! הסדנה תתקיים בין התאריכים 20-22 באפריל 2017 במואה נווה-מדבר בהנחיית בשמת נוסן וגיא שומרוני. פרטים והרשמה במייל: [email protected] ובטלפון 050-7900460


  המשך קריאה...
 • מועדי הקרנות "מיסטר גאגא" ברחבי הארץ

  מועדי ההקרנות של מיסטר גאגא בארץ


  המשך קריאה...

.