גאגא

people.dancers.

שקופיות

גאגא, שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין

גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות, היעילות ולהעיר את החושים והדמיון. גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. העבודה משכללת את התנועה האינסטינקטיבית ומחברת את החלטות התנועה המודעת. גאגא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ועם אחרים.

"אנו חוקרים תנועה רב ממדית, אנו נהנים מתחושת הבעירה בשרירים, אנו זמינים לפעולה. אנו מודעים לחומרים שמהם אנו עשויים, אנו מודעים לכוח המתפרץ שבנו, ולעתים אנו עושים בו שימוש. אנו יכולים לשנות את הרגלי התנועה שלנו. אנו יכולים להיות רגועים ודרוכים בו-בזמן. אנחנו זמינים…" אוהד נהרין


וידיאו: נטלי פורטמן מדברת על גאגא בראיון הפקה מהסרט Mr. Gaga

חדשות

 • שיעורים נוספים בסוזן דלל

  אנחנו שמחים להזמין אתכם לשיעורי גאגא/אנשים נוספים ב-25.4 ב-10:10, 27.4 ב-9:00, וב-2.5 ב-10:10 במרכז סוזן דלל. השיעורים הללו יועברו בשפה האנגלית על ידי סטפני נבו-קורר (ב-25.4 בסטודיו B) וג'יימס גראם (ב-27.4 בסטודיו סוזי וב-2.5 בסטודיו B). השיעורים פתוחים לאנשים שנרשמים לפעילויות השוטפות שלנו והכניסה היא ללא תשלום.


  המשך קריאה...
 • גאגא במדבר

  הצטרפו אלינו לסדנה מרוכזת של שלושה ימים באחד המקומות היפים בארץ! הסדנה תתקיים ב-8-10 למאי במואה נווה-מדבר בהנחיית מיכל סייפן ותום וינברגר.


  המשך קריאה...
 • שיעור עם אוהד

  אוהד נהרין ילמד שיעור גאגא/אנשים ביום שלישי 22/4 בשעה 20:00 בסטודיו ורדה (בניין להקת בת-שבע). השיעור פתוח לכל המשתתפים בשיעורים הקבועים אבל הוא לא חלק מהכרטיסייה ועלותו 60 ש"ח. לא ניתן להגיע לשיעור זה כשיעור ראשון.


  המשך קריאה...
 • שיעורי גאגא עבור עמותת חולי פרקינסון

  בחודש אפריל אנו פותחים שיעורי גאגא עבור עמותת חולי פרקינסון. השיעורים יתקיימו בבית גמלאי בזק רח' המסגר 45 קומה 4. לפרטים נוספים- מריאן- 050-9601177


  המשך קריאה...

.