גאגא

people.dancers.

שקופיות

עדכונים מיוחדים

עקב אילוצי סטודיו ייתכנו שינויים בלו"ז היכולים לבוא לידי ביטוי גם בביטולי שיעורים. אנא הקפידו להתעדכן דרך האתר והדיוור החודשי מאיתנו לקראת תחילת כל חודש. תודה על ההבנה!

עדכונים מיוחדים עקב אילוצי סטודיו במרכז סוזן דלל:
* בחודש אפריל תיערך הרשמה מראש לשיעור הבוקר הנוסף שיתקיים ביום שישי , 28/4, בשעה 10:10 במרכז סוזן דלל.
מספר המקומות מוגבל, אנא הבטיחו מקומכם והרשמו בהקדם.
** ביום ראשון, 30/4, ערב יום הזיכרון- לא יתקיימו שיעורי הערב במרכז סוזן דלל.


גאגא, שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין

גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות, היעילות ולהעיר את החושים והדמיון. גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. העבודה משכללת את התנועה האינסטינקטיבית ומחברת את החלטות התנועה המודעת. גאגא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ועם אחרים.

"אנו חוקרים תנועה רב ממדית, אנו נהנים מתחושת הבעירה בשרירים, אנו זמינים לפעולה. אנו מודעים לחומרים שמהם אנו עשויים, אנו מודעים לכוח המתפרץ שבנו, ולעתים אנו עושים בו שימוש. אנו יכולים לשנות את הרגלי התנועה שלנו. אנו יכולים להיות רגועים ודרוכים בו-בזמן. אנחנו זמינים…" אוהד נהרין

גאגא בהאנגר עם אוהד נהרין- יום שישי, 28 באפריל 2017

חדשות

 • גאגא בהאנגר עם אוהד נהרין- 28 באפריל 2017

  יום שישי, 28/4/17 – אוהד נהרין, רקדני בת-שבע, ומורי גאגא בשיעור גאגא רב משתתפים – אירוע התרמה לזכויות אדם! אין צורך ברקע קודם בגאגא או במחול על מנת להשתתף.


  המשך קריאה...
 • שיעור נוסף בסוזן דלל- אפריל 2017- הרשמה מראש!

  אנו שמחים להזמין אתכם לשיעור גאגא נוסף במרכז סוזן דלל. השיעור יתקיים ב 28/4, בסטודיו סוזי בשעה 10:10. לשיעור זה תיערך הרשמה מראש! השיעור פתוח למשתתפים בעלי מנוי פעיל לשיעורי הגאגא המתקיימים במרכז סוזן דלל והכניסה היא ללא תשלום.


  המשך קריאה...
 • גאגא במדבר – אפריל 2017

  הצטרפו אלינו לסדנה מרוכזת של שלושה ימים באחד המקומות היפים בארץ! הסדנה תתקיים בין התאריכים 20-22 באפריל 2017 במואה נווה-מדבר בהנחיית בשמת נוסן וגיא שומרוני. פרטים והרשמה במייל: [email protected] ובטלפון 050-7900460


  המשך קריאה...
 • מועדי הקרנות "מיסטר גאגא" ברחבי הארץ

  מועדי ההקרנות של מיסטר גאגא בארץ


  המשך קריאה...

.